Niniejszym zawiadamiamy, że w związku z epidemią COVID-19,
od dn. 01.03.2020 r. kancelaria jest nieczynna aż do odwołania.

Informacja o wznowieniu pracy kancelarii będzie opublikowana na naszej stronie internetowej.


Kancelaria Prawna SED-LEX
Doświadczony adwokat, radca prawny, doradca gospodarczy

Kancelaria prawna Sed-lex z siedzibą w Poznaniu, funkcjonuje na terenie Gniezna, Września, Wągrowca i Wielkopolski, a także ościennych województw. Od wielu lat z powodzeniem specjalizuje się w prowadzeniu spraw prawnych oraz reprezentowaniu Klientów przed sądami, organami administracyjnymi, instytucjami. Budujemy renomę naszej kancelarii na zadowoleniu naszych Klientów i rzetelności naszych usług.

Oferujemy z pełnym zaangażowaniem usługi prawne na terenie miast Poznań, Gniezno, Września, Wągrowiec oraz Wielkopolski i województw ościennych. Świadczymy kompleksową obsługę prawną. Jeśli posiadają Państwo sprawę, którą pragną powierzyć naszej Kancelarii, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy pełną obsługę prawną i najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Naszą specjalnością jest obsługa przedsiębiorców i firm oraz sprawy spadkowe, poszukiwanie spadkobierców, sprawy majątkowe, wywłaszczone nieruchomości i inne. W zespole Kancelarii Prawnej Sed Lex pracują doświadczeni i profesjonalni prawnicy, radcy prawni, adwokaci, doradcy gospodarczy.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii klientów, którzy poszukują profesjonalnej pomocy. KANCELARIA PRAWNA “Sed-Lex” zajmuje się rozwiązywaniem także skomplikowanych i trudnych spraw. Ze względu na duże doświadczenie i profesjonalizm, rozwiązujemy i prowadzimy najbardziej zawiłe i trudne sprawy prawne.

Zapraszamy do naszej Kancelarii Prawnej "Sed-Lex" po uprzednim telefonicznym umówieniu się na spotkanie. Aby umówić się telefonicznie z naszymi pracownikami, wystarczy zadzwonić pod numer: 503 645 551 lub 61 843 93 35 (36).

Kancelaria Prawna Poznań / Gniezno / Września / Wągrowiec / Adwokat Poznań