Drukuj Email

Kancelaria Prawna Sed-Lex oddział Gniezno

Kancelaria Prawna Sed Lex z Gniezna to sprawdzony partner w wędrówce po gąszczu przepisów prawnych. Świadczymy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę że czasami w życiu każdego z nas zachodzi potrzeba skorzystania z pomocy doświadczonego prawnika. Pomożemy we wszelkiego rodzaju sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych, ubezpieczeniowych i wielu innych. Nasi adwokaci reprezentują klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami administracji państwowej. Nasze usługi to także consulting dla firm oraz windykacja należności.

Nasi prawnicy bardzo dobrze wiedzą, że aby być dobrym prawnikiem trzeba nieustannie poszerzać wiedzę i zdobywać cenne doświadczenie. Jesteśmy profesjonalistami, więc gwarantujemy solidne i rzetelne wykonanie powierzonych nam zadań, z zachowaniem najwyższego stopnia poufności.

Zapraszamy na spotkanie do kancelarii Sed Lex. Aby umówić się z naszymi pracownikami w kancelarii w Gnieźnie, wystarczy zadzwonić pod numer: 61 843 93 35, 61 843 93 36, lub z telefonu komórkowego: 601 796 200.

Kancelaria Prawna Gniezno - SED-LEX.